Titul :                    Šampión

Pôvod :                  Slovensko

Dátum Narodenia:  13.10.2016

EMS kód :             BSH ns 2264

 

Rodičia

Matka :  Ch Coffee Tabby Heart, SK

Otec :  No Angel, I am Thor from Horský Park, SK


 

 

 

 

   Heidi sa narodila v našej chovateľskej z druhého veľmi početného vrhu našej Coffeelky. Bolo to veľmi živé mača, najtmavšie z vrhu.  Jej mamina mala dva veľmi početné vrhy, po ktorých som skonštatovala, že si zaslúži odpočinok, lásku a už len pohodu ako kastrátka. Heidi teda ako jediná z toho vrhu ostala doma ako chovná mačička.  Je šikovná, krásna a bola úspešná aj na výstavách. Podarilo sa jej dosiahnúť titul Šampión "CH" , no ako rástla a dospievala, začali sa v nej búriť hormóny a takmer každým dňom nám dokazovala ako veľmi nechce byť súčasťou chovateľskej stanice a hlavne, že sa nechce deliť o svojho pána s ostatnými mačičkami. Odniesli si to aj výstavy. Prestalo sa jej tam páčiť a stale viac a viac sa bála pobytu v klietke na výstave. Nemalo význam tlačit na pílu. Nechcem svoje mačičky trápiť. Nie každá mačička je rodená pre výstavy aj keď na to má. Práve v čase, keď som zvažovala kastráciu, na jednej z posledných Heidinkiných výstav si ju našiel jeden veľmi milý párik mladých ľudí,ktorí sa do nej okamžite zamilovali. Keď bola vyliečená zo sterilizácie prišli si po ňu a dnes ju zahŕňajú obrovskou láskou a blahobytom. Heidi je teraz nesmierne šťastná. Pravidlene dostávam fotky, ktoré ma len utvrdzujú,že to bol správny krok.

Nuž,aj toto je úloha chovateľa. nielen nájsť malým mačiatkam tých správnych nových rodičov,ale aj riešiť problémy ktoré sa bežne v chove skrátka vyskytnú a ktoré nemôžeme ignorovať na úkor tej malej zelenookej bytosti. Je mi nemierne ľúto,že som sa nemohla dočkať mačiatok po tak krásnej mačke, no viem,že to bolo to najsprávnejšie, čo som mohla pre moju Heidi urobiť.

Týmto chcem z celého srdca veľmi pekne poďakovať Monike a Petrovi za to,že sa o Heidi tak nádherne s láskou starajú a že ju tak veľmi ľúbia...   ĎAKUJEM!

 

Heidi

Heidi 8týždňov 
Heidi 8týždňov 
heidi 
heidi2 
img-0424-copy 
heidi4 
heidi5 
heidi6 
heidi-7 
heidi-7mes 
heidi 
heidi4 
heidi5 
heidii 
© 2015 - 2023 www.whiskasky.sk
Počet prístupov: 135916 | Dnes: 16
Created Dorna