CH Coffee Tabby Heart

 

      Kastrát

     Pôvod:              Slovensko

     Titul:                 Šampión 

     Dátum narodenia:  22.4.2014

     EMS kód :            BRI ns 2264

     Krvná skupina :     A

     Testy :  PKD - DNA test - Negatívne

                                                                               FELV, FIV        - Negativne        

 Dlhý chlp - Negativne

 

Mama vrhov :  " G , H "


Rodičia 

Matka :  Blackdiamond´s Bihara

Otec :   GIC Merry Home Michael 


Kofilka bola  naša prvá chovná mačička. Zažili sme spolu úplne prvú mačaciu výstavu, prvé dosiahnutie titulu šampióna a aj úplne prvé mačiatka. Coffee je  britská kráľovná našej CHs  a vďačíme za ňu milej slovenskej chovateľke Kataríne Kolesárovej.

 

Ako som už písala, bola naša prvá chovná mačička, zakladateľka našej chovateľskej stanice. Úžasná mačička s úžasnou povahou pravej dámy. Svôju dôstojnosť a aristokratickú britskú krv vždy dávala najavo, no zároveň ma vedela za každým rozosmiať a keď mi bolo smutno, pritúlila sa a zahľadatela na mňa svojími čarovnými zelenými kukadlami. 

Dnes už s nami Coffeenka nebýva. Býva u jednej mojej veľmi dobrej priateľky,kde je rovnako milovaná, ale viac rozmaznávaná a hýčkaná ako u nás s nami doma. Predsalen, tu sa musela o svoju priazeň deliť. V novom domove je opäť královnou ako bola na začiatku u  nás a tak je najspokojnejšia. Coffee, moja malá milovaná ľadová princezná -ako ju občas volal moj manžel, dnes už šťastná kastrátka, nám dala krásne dva vrhy mačiatok ( G, H ) , ktoré boli podľa mňa jedny z najnáročnejších vzhľadom na ich počet ( 7 a 9 mačiatok) a tak si zaslúži už iba oddych a rozmaznávanie. Navyše sa nezniesla s našim kocúrom. Nikdy s ním nenašla spoločnú reč, aj preto sme vždy zašli za "iným" po krytie a tak sme po dlhej rodinnej rade usúdili,že u pani Danky jej bude najlepšie. 


Danka,

ďakujem, že sa nám o Coffee tak nádherne staráš a dávaš jej toľko lásky, pohodlia  a blahobytu, ako si zaslúži.. ba dokonca jej dávaš miestami určite viac Wink  Ako som už viac krát spomenula, vy dve ste sa pre seba asi narodili!! Vždy ma zahreje pri srdiečku,keď vidím aká je s Tebou šťastná.. a tak, z celého srdca a za celú rodinu...

♥ ĎAKUJEM ! ♥ 

 

 

Coffee

Na výstave- jún 2015 
Odpočinok 
polroka 
Milovníčka krabíc  
miláčik 
9mesiacov 
9mesiacov 
Coffee 5mesiacov 
polroka 
11mesiacov/ 11 months 
© 2015 - 2023 www.whiskasky.sk
Počet prístupov: 135916 | Dnes: 16
Created Dorna